Stelima
Стелима
Стелима
Стелима

Стелима
Стелима
Стелима

Стелима
Стелима
Стелима
Харьковская станция виндсерфинга

Харьковская станция виндсерфинга


Стелима
Стелима
Стелима

Стелима
Стелима
Стелима
Данный блок не может получить информацию.


Stelima
Stelima


Школа серфинга
Туризм, отдых

Велопоходы по Карпатам. Велотуры по Карпатам

Карпатськими верхами


График заездов

Регіон: Карпати

Формат: комфорт

Рівень: любитель

Тривалість: 2, 3, 5 ,7 днів

Вартість:

Уточняйте у менеджеров

кiлометраж:день;1) 30км, 2) 50км, 3) 30км, 4) 20км, 5) 30км, 6) 80км, 7) 20км

Велопохід проводиться: в Перший та третій тиждень місяця, початок в суботу

 

Короткий опис:

Подорожуючи Карпатами на велосипеді, ви поринете в атмосферу мальовничих гір, де на Вас чекає чарівна природа, свіже повітря Карпат, яке оживляє відчуття та оновлює здоровя, чарівні краєвиди, гірські річки та ліси, мальовничі куточки західної України, гуцульська гостинна культура. Романтика та яскраві емоції чекають Вас у нашому велотурі по Карпатам!

Велотур з поселенням у деревяному котеджі зі всіма сучасними умовами, смачна домашня українська кухня та сауна – це основні складові чудового відпочинку. Цікаві маршрути Карпатськими верхами, стежками та хребтами розкриють для Вас наймальовничіші куточки, ознайомлять  з памятками архітектури та допоможуть Вам розвіятися і відпочити від сірості та повсякденності міських буднів. Насолоджуйтеся яскравим відпочинком разом з нами у велотурах Карпатами.

 

День 1: Микуличин – Ямна – Яремче - Дора – Микуличин

День 2: Микуличин - Водоспад Гук – Татарів – Ворохта –перевал Беркут – Яблуниця – Микуличин.

День 3: Микуличин - скелі Костіл - гора Рокита - полонини - гора Маковиця - Ямна - Микуличин

День 4: Микуличин –гора Ліснів, ночівля в колибі.

День 5: г. Ліснів - нафтові родовища - Микуличин

День 6: Микуличин - Кривопільський перевал – Верховина - Буковецький перевал - Писаний камінь - Микуличин

День 7: Микуличин – Каньйон – Скелі Боже око – Микуличин

 

Детальний опис:

1 День:

7:00 Прибуття потягом до Івано-Франківська, зустріч з інструктором, переїзд до Микуличина. Поселяємося  в комфортному котеджі, зручно влаштовуємося та снідаємо. Смачно поснідавши вирушаємо в Яремче, оглядаємо водоспад "Пробій", Вольєрне господарство з оленями та дикими  кабанами, водоспад "Дівочі сльози", Монастир, сувенірні ринки, далі стежкою пішки піднімаємося до скель Довбуша. Після мандрівки повертаємося до Микуличина в котедж і там вечеряємо.

 

Фішки дня:

Найцікавіше місце в Яремчі – це восьмиметровий ступінчастий водоспад «Пробій», над яким перекинутий пішохідний міст через р. Прут. З однієї сторони мосту розташований гуцульський ринок, на якому можна придбати різноманітні сувеніри, виготовлені руками місцевих умільців, а з іншого боку – памятка архітектури – ресторан «Гуцульщина». З окраїни поселення зі сторони с. Ямна можна дістатись до скель Довбуша стежкою, що названа його іменем. Місцеві скелі та печери овіяні легендами про уславленого лідера опришків.

 

 

2 День:

 

Прокидаємося зранку, снідаємо, та вирушаємо на велосипедах до водоспаду Гук по маршруту «Президентський». Далі їдемо через Ворохту на перевал Беркут, милуючись по дорозі  кам`яними віадуками. Після чого повертаємося з найкращими враженнями  в Микуличин, де вечеряємо і розслабляємося після цікавого дня в сауні.

 

 

Фішки дня:

Водоспад Гук: В Карпатах чи не кожний третій водоспад - то Гук. Гучний тому що, чути здалеку. Тому називатимемо ось цей, розташований в кількох кілометрах від Микуличина, повним титулом - Гук Женецький. Гучний, та ще й жене кудись, не дивлячись. Бо річечка, яка спадає з 15-метрової висоти з гучним шумом, так і називається - Женець.

 

Залізничний арочний міст (віадук): У Ворохті знаходиться і один з найстаріших і найдовших камяних арочних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок - 65 м.. Цей знаменитий залізничний міст збудовано в 1894 році і прослужив він до 2000 року. Зберігся у Ворохті один з найдавніших храмів деревяної архітектури XVII століття – церква Різдва Пресвятої Богородиці. Вона була збудована у 1615 р., коли Ворохта була ще присілком с. Микуличин, і серед інших однотипних гуцульських храмів вирізняється найбільш досконалими пропорціями та гармонійними формами.

Яблуницький перевал ( Татарський перевал) висота — 931 м над рівнем моря.

Розташований на території Гуцульщини, на межі Закарпатської та Івано-Франківської області, на південно-західній околиці села Яблуниці.

Через Яблунецький перевал у 13 ст. проходила в південно-західну Європу монголо-татарська орда (звідси друга назва).

Тут на перевалі знаходиться дуже гарний сувенірний ринок. Сувенірний ринок (ринок відомий і в Карпатах і по всій Україні. Тут можна придбати унікальні вироби народних майстрів зі шкіри та хутра, кераміки, металу, дерева.)

В Татарові зупинемось біля братської могили австрійських солдат з памятником часів Першої світової війни.

 

3 День:

Зранку снідаємо і знову сідаємо на велосипеди. Маршрут починається біля моста через річку Прутець яка вражає своєю красою. По каньйону річки рухаємося до скель Костел,  Далі їдемо на гору Рокита.  На вершині фотографуємося, через гуцульські полонини  їдемо на гору Маковицю, спускаємося в Ямну і їдемо до місця проживання, вечеряємо, відпочиваємо, граємо в більярд.

Фішки дня:

гора Костел (або Костьол), що вивершується потужною скелею.

 

Гора Рокита

У ясну погоду з гори Рокита, , видно ледь не половину Гуцульщини та навіть її «ворота» — покутське місто Коломия, а також обласний центр Прикарпаття Івано-Франківськ. А з інших вершин, її можна безпомильно знайти за чітким орієнтиром — потужною ретрансляційною вежею. 

 

Гора Маковиця

Вершина Маковиці і її схили покалічені траншеями окопів, виритих ще в часи Першої і Другої світових війн. Тут відбувалися тяжкі бої. А на горі Смерічок, яка стоїть на хребті, що тягнеться від Делятина, від вершини Малевої, до вершини Лисини-Космацької від артилерійського вогню росіян загинуло багато румунських вояків. Жителі з ближніх сіл у свята ходять на гору Смерічок молитися. Ще дотепер знаходять стріляні гільзи від рушниць і гармат, а корпуси гарматних снарядів гуцули використовують як ковадла для клепання кіс.

 

 

 

 День 4:

 

Снідаємо, та вирушаємо  на гору Ліснів. Довкола ліс, ягоди та гриби.

Виходимо на полонину Ліснів, і їдемо по хребту далі до Колиби. З вершин хребта відкриваються чудові краєвиди на Горгани та на весь Чорногірський хребет.

Зупиняємось у колибі, готуємо вечерю на ватрі. Ночуємо в колибі в спальниках.

Фішки дня:

Горгани — система гірських хребтів у зовнішній смузі скибових Українських Карпат, які розташовані у Івано-Франківській та Закарпатській областях. Вони простягаються на 75 км з північного заходу від долини Мизунки і Ріки, на південний схід до долини Пруту, а ширина із заходу на схід становить 40 км.

 

 

5 День:

Просинаємося. Готуємо смачний сніданок на вогнищі. Їдемо мальовничим хребтом через гори Чорний погар, Сиголка, Горда до гори Чимириця де розташовані нафтогазові родовища.

 

Фішки дня:

Чудові краєвиди.

Вашим очам відкриються безмежні простори Гірських лісів та полонин.

Нафтогазові родовища

Микуличинське нафтогазове родовище є одним з останніх розвіданих родовищ регіону. У 2001 році одержано зі свердловини Микуличин-22 у передгірях Карпат з глибини 2288 м промисловий приплив нафти обсягом більше 20 т за добу. Запаси оцінюють в 29 млн. т нафти.

 

6  День:   

Снідаємо, вирушаємо до Кривопілля, піднімаємось на Кривопільський перевал (1035 м.)  далі через Верховину прямуємо на Буковецький перевал. Доїхавши до Буковецького перевалу,  звертаємо праворуч та рухаємось в напрямку гори Копилаш і далі на гору Писаний камінь.  Відпочиваємо, та повертаємось назад в Микуличин.

 

 

Фішки дня:

Хата-музей кінофільму

«Тіні забутих предків» с-ще Верховина.

 

Літературно-меморіальний музей Івана Франка

музей, присвячений Іванові Франку й розташований у селі Криворівня.

Музей «Хата-Гражда»

гуцульської господарки. Криворівня.

Гуцульські церкви

які можна зустріти в кожному селі, відомі в усьому світі своєю витонченістю та гармонійністю.

Писаний Камінь

Це нагромадження величезних камяних брил, більшість із яких горизонтальні. Має в довжину майже сто метрів, заввишки — метрів десять. Здалеку і збоку (для цього ракурсу треба обійти його справа) нагадує зрізану піраміду. Так сказав би фізик. Лірик міг би порівняти камяний масив із величезним панцерним звіром, який ліг відпочити.

 

 

7  День:                                 

Зранку снідаємо і знову в дорогу. Цього разу по каньйону річки Прутець до скель «Боже око» на гору Горган Бурачуківський. Там фотографуємося на память і повертаємося до садиби де обідаємо перед дорогою до дому. Потім отримавши найкращі враження і масу позитивної енергії вирушаємо до Івано-Франківська.

 

Фішки дня:

 

Каньйон на р. Прутець-Чемегівський

Вздовж річки Прутець утворився камяний каньйон, який простягається на багато кілометрів і вражає своєю красою. Йдучи дорогою вздовж каньйону видно надзвичайно різноманітну його природу, надзвичайно багату рослинність яка там немов вросла в його камяні стіни. В каньйоні є залишки старої вузькоколійної залізниці по якій колись транспортували ліс.

 

 

 

Боже око:

Під горою Гогран Бурачуківський стоїть камінь, на якому вирізьблено око та напис: "Все минеси але Боже око ни минеси."Лютий Василь". А на вершині гори заховані посеред вкритих смерековими лісами схилів могутні скелі - останці , які мають надзвичайно гарні  форми та обриси.

 

Умови участі:

 

У вартість входить:

проживання в садибі

оренда велосипеда і спорядження

харчування (сніданок,  вечеря) На базі ВелоРАЙд, бутерброди в дорозі, Приготування їжі на вогнищі

супровід інструктора

сауна (1година)

 

У вартість не входить:

- проїзд до Микуличина, з Києва потягом (043к) відправлення в пятницю о 19:16; прибуття в суботу до Івано-франківська о 07:02, Купе 138грн Плацкарт 100 грн.

Трансфер з івано франківська до Микуличина 15грн.

 

- вхідні квитки у Карпатський національний парк, музеї:

Вольєри 5грн, скелі довбуша 10грн, музей 2-3грн.

 

Список спорядження для велотуру "Карпатськими верхами"

 

Ми надаємо:

 

Велосипед

Вело шлем

Чохол для велосипеда

Запасна камера, насос, набір ключів (беруть лише чоловіки)

Замок для велосипеда (беруть лише чоловіки)

 

Список необхідних особистих речей які треба взяти з собою:

 

- Невеликий рюкзак (17-20л.) для особистих речей;

- Спальник, (якщо немає власного і немає у друзів, повідомте інструктора за тиждень до початку поїздки )

- Столові приналежності (кухоль, ложка, миска, ніж);

- Налобний або ручний ліхтарик з комплектом запасних батарейок;

- Одяг;

 

Комплект одягу для міста і відпочинку

Нижня білизна

шкарпетки - не менше 4 пар

Головний убір - бандана / кепка

Купальний костюм

Легкі шльопанці для душу та відпочинку

 

У разі Спеки :

 

Велошорти 1-2 пари (або літні шорти)

Велофутболка 1-2 шт (або літню футболку)

Кросівки

 

У разі Холоду, дощу:

 

Легка куртка-штормівка

Спортивні штани які не продуваються

Светр або Флиско

Пара шерстяних шкарпеток

 

- сонцезахисний головний убір;

- Предмети особистої гігієни;

- Особиста аптечка ("улюблені ліки", зігріваюча мазь, сонцезахисний крем);

 

-Туалетні приналежності (в т.ч. гігієнічна помада, сонцезахисний

крем, маленький рушник)

-Фотоапарат та зарядний пристрій до нього

Мобільний та зарядка

 

Обов язково мати при собі:

 

-Гроші

-Паспорт
Дата публикации: 2011-03-11 (7736 Прочтено)

Остальные материалы раздела Велопоходы по Карпатам. Велотуры по Карпатам
 • ДАТЫ ЗАЕЗДОВ НА 2011 год
 • ВЕЛОТУР ЯРЕМЧАНСКИЙ
 • ВЕЛОТУР ПРЕЗИДЕНТСКИЙ
 • Велосипедный тур "Покори Говерлу на велосипеде !"

 • Stelima
  Стелима
  Стелима
  Стелима
  Магазин стокового снаряжения

  Магазин стокового снаряжения

  т. +38-095-383-12-70


  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима
  Греция. Подбор тура и бронирование

  Подбор туров в Грецию


  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима

  Стелима
  Стелима
  Стелима


  Stelima


  Valid HTML 4.01 Transitional
  Открытие страницы: 0.01 секунды и 22 запросов к базе данных. Время запроса к БД: 0.0030289999999999